<

SAP HANA Hosting (SAPaaS)

SAP HANA Hosting (SAPaaS)
Bizim Bulut

Hizmet Olarak SAP HANA Veritabanı (SAPaaS)

SAP HANA hizmeti, SAP hana'nın buluttaki bellek içi veri işleme ve gelişmiş analitik yeteneklerinden yararlanmanızı sağlayan abonelik sistemine göre yönetilen bir veritabanı hizmetidir.

Geliştiriciler, veri bilimcileri ve veri analistleri SAP HANA hizmetini kullanarak hibrit işlem ve analitik işleme iş yüklerini çalıştıran yeni nesil, veriye dayalı uygulamalar oluşturabilir. Örneğin kurumsal uygulama uzantıları, çevik veri pazarları ve yeni coğrafi, Nesnelerin İnterneti özellikli veya çekirdeği kullanan makine öğrenimi uygulamaları SAP hana'nın çevrimiçi işlem ve analitik bellek içi işleme yetenekleri.

Gerçek zamanlı, akıllı iş süreçlerini genişletmek, entegre etmek ve oluşturmak için SAP HANA hizmetinin gelişmiş veri işleme teknolojisini SAP Business Technology Platformunun işletmeye hazır bulut hizmetleriyle birleştirmek de mümkündür.

Private, public veya hibrit bulut tercihleriniz için en uygun bulut atyapı çözümünü seçmenizde, kurmanızda ve yönetmenizde size SAP danışmanlarımız yardımcı olur. Tüm SAP HANA Veritabanı planlama, yapılandırma, inceleme, taşıma (migration), veri güvenliği, ölçeklenebilirlik ve yeni gereksinimlerle ilgili tüm sorularınız için,