Hakkımızda

Bizim Bulut

Hakkımızda

Bizim Bulut Teknoloji Çözümleri şirket profili olarak tamamen bulut teknolojileri ve service provider (servis sağlayıcı) kapsamında bilişim teknolojilerinde hizmet vermekte olup tamamen müşterilerimize özel kişiselleştirilmiş hizmet sunmaktayız.
Amacımız, profesyonel ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin donanım ihtiyaçlarına karşılık olarak maliyetleri düşürmek amacıyla profesyonellikten taviz vermeyen ancak butik bir operasyon anlayışını benimseyerek, bilişim sektörün de hizmet vermektir.
Vizyonumuz gereği güncel teknoloji ile gelişen teknolojiyi müşterilerimize aktarmak üzerinde çalışıyoruz.

Misyonumuz

Bizim Bulut, müşterilerinin dijital dönüşümlerinde öncü olmak, bulut servisleriyle iş süreçlerini optimize etmek, global bulut hizmetini her müşteriyi özel hissettiren bir anlayışla yüksek kalitede vermek ve müşterilerinin verilerini yurt içerisinde güvenilir, hızlı erişilebilir, yedekli bir platformda özelleştirerek sunmak amacıyla kurulan bir teknoloji şirketidir.

Vizyonumuz

Bizim Bulut’un sunmuş olduğu teknoloji çözümlerimizde vizyonumuz, Bulut Bilişim teknolojileri alanında en güncel ve gelişen teknolojileri yakından takip eden bir Provider (Servis Sağlayıcı) olarak yüksek kalitede hizmet vermek olup tamamen müşterilerimize özel kişiselleştirilmiş butik hizmetler sunmaktır.
Amacımız, profesyonel teknik ekibimizle birlikte müşterilerimizin başta Bulut Bilişim teknolojileri olmak üzere, daha geniş bir yelpazede Bilişim Teknolojileri alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yedekli ve güvenli ortamlarda, maliyet, hız, verimlilik sağlayarak sürdürülebilir ve butik bir operasyon anlayışını benimseyerek hizmet vermektir.

300+
Aktif Müşteri
20+
Yıl Tecrübe

İş Ortaklarımız