Microsoft Azure & 365 Çözümleri

Microsoft Azure & 365
Bizim Bulut

Microsoft Azure & 365

Bulut teknolojilerine geçiş aşamasını belirli bir yol olarak düşünürsek, her firmanın bulunduğu yer ve kat edeceği yol birbirinden farklıdır. Tam da bu noktada danışmanlık almak çok önemlidir. Lakin, danışmanlık alma kararını vermek kadar önemli bir durum varsa, o da bu yetkinliğe sahip doğru firmayı bulabilmektir.

Microsoft 365, Office 365 veya e-posta gibi tüm geçiş (migration) süreçlerini sizler için yönetiyoruz. Bu danışmanlık süreci, satış ve teknik ekibimizin sizleri ziyaretleri ile başlıyor. Yerinde yapılan analizler ile firmanıza en uygun ürün ve servisler belirleniyor, maliyetleriniz hesaplanıyor, firmanıza uygun bütçelendirme gerçekleştiriliyor ve onayınıza sunuluyor. Satış sonrası destek ekibimiz ile beraber yönetim-yapılandırma gibi hizmetlerler de sağlıyoruz. Böylece, firmanıza en uygun lisanslama modelini belirliyor ve bulut ürünlerine geçişinizi gerçekleştiriyoruz. Son olarak, periyodik bir şekilde uyumluluğunuzu ve bulut ürünlerini kullanımınızı denetliyor, bilgilerinizi pekiştirmek adına gerekli eğitimler veriyoruz.

Azure Danışmanlık hizmetimizde Azure Site Recovery, Sunucu Ekleme ve Kapatma, Scheduling, Yetkilendirme, Network Erişimi ve çok daha fazla içeriğe sahip Azure panel desteği sağlayan yetkin teknik ekibimiz, uçtan uca bir danışmanlık hizmetini sağlıyoruz. Ayrıca, sisteminiz için gerekli olan en optimum sanal makina ve servis çözümlerini üretiyoruz.

Bizim Bulut & Microsoft Azure iş birliğiyle canlı ve yedek verilerinizi farklı senaryolarda kurguluyor, hibrit bulut deneyimini sizlere sunuyoruz.