kurumsal Network Çözümleri

Kurumsal Network Çözümleri
Bizim Bulut

Kurumsal Network Çözümleri

Ağ Teknolojileri, günümüzde verinin işlevselliği, erişilebilmesi, paylaşılması ve korunması gibi durumlardan dolayı bilgi teknolojileri açısından en önemli alanlardan biri haline gelmiştir. Yeni nesil cihazlardaki çeşitlilik, dağıtık mimari yapıda çalışan uygulamalar ve bu hizmetlerden faydalanan kullanıcılar için etkin ağ yönetimi olmazsa olmazlardandır. Ağınız esnek ve yönetilebilir olduğu ölçüde performansınız yükselir ve tüm bunlar arasında güvenliği sağlam tuttuğunuz müddetçe iş sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

Birçok markanın partneri olarak, veri merkezi, omurga ve kenar switch kablolu, Wi-Fi erişim noktası ve kontrol cihazları gibi kablosuz ağlara yönelik ihtiyaçlarınızı en uygun maliyet ve ödeme koşulllarında tedarik etmenizi sağlıyoruz.

Deneyimli mühendis kadromuzla tüm network projelerinizde uçtan uca ve anahtar teslim çözümler üretmekteyiz.

Mevcut ağ altyapısı ve topolojisini inceleyerek olası darboğazları tespit eder, kök nedenlerini çıkarır, kurum ihtiyaçlarına uygun ürün ve tasarımlarla optimum maliyet ve işlevsellikle çözüm önerileri sunarız. Ürün kurulum ve konfigürasyonu uzman ve sertifikalı mühendislerimizle en iyi tasarımda tamamlanır. BT ağlarının verimliliğini arttırmak ve maksimum performansta çalışması için fine tuning çalışmaları yapılır.

Birçok projeye imza atmış deneyimli personel, sertifikalı uzman kadroyla kablolu veya kablosuz bilgisayar ağlarının sıfırdan kurulumu, yenilenmesi, mevcut problem ve darboğazların giderilmesi için keşif ve tasarım ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

Kablosuz ağlarının mükemmel bir şekilde tasarımı ya da kronik ağ problemlerinin tespiti ve giderilmesi için Ekahau AI Pro cihazı ile uzman ekibimiz tarafından sağlanan Wi-Fi saha keşfi deneyimini sizlere sunuyoruz. Keşif sonucunda sunulan görsel ısı haritası ve keşif raporları ile wi-fi cihazlarının optimum montaj yerlerinin belirleyebilir, doğru bir görsel tasarımla mükemmel bir kablosuz ağ altyapısını kurabilirsiniz.

Ekahau AI Pro: Tüm 2,4/5/6 GHz Wi-Fi ağlarını tasarlamak, analiz etmek, optimize etmek ve sorun gidermek için endüstri standardı araçtır.

Aruba, Fortinet ve Palo Alto ve daha bir çok global markayla güvenlik duvarı, Yazılım Tanımlı WAN (SD-WAN) ve Güvenli Erişim Uç Hizmeti (SASE) ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktayız.

F5, Citrix, TR7 vb. markaların loadbalancer ve WAF çözümleri ile hizmetinizdeyiz.