E-posta Archiving & Journaling (PaaS)

E-Posta Arşivleme ve Yasal Saklama
Bizim Bulut

E-Posta Arşivleme ve Yasal Saklama (PaaS)

E-Postalarınızı üst düzey bir arşivleme yazılımıyla arşivleyin/yasal saklayın. İşletmenizin tüm e-postalarını arşivleme ve yasal saklamayla kaybolmaya, kasıtlı veya yanlışlıkla silinmeye karşı koruyun, değişmezliği garanti edin. Ayrıca, işletmenizin e-posta hesaplarının kota yönetimini kolaylıkla yönetin.

E-Posta arşivleme yazılımı lisansı oldukça pahalı, işletme ve yönetimi oldukça zordur. Olası yazılım problemlerine dış kaynak destek almak maliyetli ve uzman personeli bulmak zordur.

Bizim Bulut şemsiyesi altında tüm e-posta arşivleme ve yasal saklama hizmetini alarak yukarıda sayılan tüm zorluklardan kurtulun, işi uzmanına bırakın. Detaylı bilgi almak için BİZİ ARAYIN

E-posta Arşivlemenin Avantajları:
» Mevzuata uygunluk: E-postalar, e-posta arşivlemenin yardımıyla uzun yıllar boyunca orijinal, kurcalanmaya karşı korumalı ve erişilebilir bir şekilde bütünüyle saklanabilir. Ayrıca e-posta arşivleme, e-postaların mahkeme işlemlerinde delil olarak kullanılmasını kolaylaştırır.
» Veri kaybı karşı koruma: Kullanıcılar kazara, kendi istekleriyle önemli e-postaları sildiğinde, hatta şirketten istifa ettiğinde ve tüm posta kutusu silindiğinde, şirket için kritik olan veriler kaybolur. E-posta arşivleme sayesinde her e-posta, ekleriyle birlikte bir arşivde kullanılabilir ve aranabilir durumda kalır.
» Posta kutusu kotaların kaldırılması: Kişisel e-postalar belirli bir süre sonra kota problemleriyle karşılaşır. Microsoft Outlook, posta kutunuzun dolu olduğunu ve yeni e-posta alamayacağınızı duyurur. E-posta arşivleme şirket içerisinde tüm çalışanlara gönderilen bir postayı, sadece bir e-posta olarak arşivde tutar, kullanıcı e-posta kutularının kotalarının hızlıca dolmasını önler.
» Bağımsızlık: Bir posta sunucusu hizmet dışı kaldığında veya veriler kaybolduğunda, şirketteki her kullanıcı e-posta arşivi aracılığıyla tüm e-postalara erişmeye devam edebilir. Şirketler bu şekilde posta sunucusundan veya e-posta servis sağlayıcısından bağımsız kalır ve bu da ticari faaliyetlerini kesintisiz olarak yürütmelerini kolaylaştırır.
» Artan verimlilik ve üretkenlik: E-posta arşivleme ile posta sunucusundaki veri hacmi her zaman düşük tutulur. Bu, yedekleme ve kurtarma sürelerinin de daha hızlı olduğu anlamına gelir. Sonuç, gelişmiş performans ve daha yalın yedeklemelerdir.
» PST dosyaları için uzun vadeli çözüm: Bozuk PST dosyaları, günlük işlerde dolu posta kutuları kadar korkutucudur. Bu dosya formatları, hataya açık olmaları nedeniyle BT departmanı üzerinde baskı oluşturur. E-posta arşivlemenin yardımıyla PST dosyaları, erişim izinlerini değiştirme zahmetine girmeden şirket içinde merkezi olarak arşivlenebilir.