E-Posta Hizmetleri (PaaS)

E-Posta Hizmetleri (PaaS)
Bizim Bulut

E-Posta Hizmetleri (PaaS)

HrnCloud E-Mail - HRN Bilişim Teknolojileriİşletmelerin e-posta ihtiyaçlarının bulut e-posta hizmet sağlayıcıları üzerinden karşılanmasıdır. Domain adının satın alınması, domain adının globalde kaydedilmesi, e-posta hesaplarının açılması ve kurulumuna kadar tüm hizmetleri kapsar.

Yasal mevzuatlar İşletme verilerinin yurt içinde tutulmasını zorunluluk haline gelmiştir. Yerli sermayeli bir Türk şirketi olan Bizim Bulut, Türkiye sınırları içerisinde farklı coğrafi lokasyonlarda yedekli mimaride kurguladığı e-posta sunucu mimarisiyle, yerli ve milli bir sağlayıcı olmasının yanısıra verilerinizin yurt içerisinde saklanmasını da sağlar.

Coğrafi lokasyon yedekliliği sayesinde tabii afetler dahil birçok felakette dahi kesintisiz veri alışverişini garanti eder. Sağladığı gelişmiş antispam ve antivirüs filtreleme özellikleri sayesinde temiz ve güvenli bir e-posta hizmeti alırsınız. Farklı kapasitelerde e-posta kotaları ile optimum maliyetli, esnek ve ölçeklenebilir bir altyapı sunar.

Size sunulan yönetim panelleri üzerinden işletmenizin e-postalarını dilediğiniz gibi yönetin. Active Sync özelliği ile ister mobil ister masaüstü e-posta uygulamasından tüm gönderilen ve gelen e-postalarınıza erişirsiniz. E-postanızdan kişiler, adres defteri, takvim, görevler gibi özellikleri de yönetirsiniz.