Yazılım Çözümleri

Yazılım Çözümleri
Bizim Bulut

Yazılım Çözümleri

Yerli ve milli çözümlerin kullanılması ve desteklenmesi kapsamında sorumlulukların farkında olarak Bizim Bulut İletişim Hizmetleri Gebze Bilişim Vadisinde üç farklı AR-GE projesini yürütmektedir. Network izleme yazılımı BizimGöz, veri sızıntısı önleme yazılımımız BizimDLP ve Log ve korelasyon yazılımımız BizimSIEM ile siber güvenlik alanlarında milli yazılımlar geliştirmektedir.

Bizimgöz

Tüm cihazları tek bir yazılım üzerinden izleyin!

Güvenlik ekipleri, ağ operasyonları, dahili ve harici teknik destek ekipleri farklı nedenlerle BT cihazlarına log ve uyarılara erişmek istiyor… ve BT Operasyonlarının kendilerine bunu sağlamasını istiyorlar. BizimGÖZ tüm BT ekipmanlarınızın log ve uyarılarını toplarken, ekiplerin yalnızca görmeleri gereken verileri görmelerini sağlama iş yükünü ortadan kaldırmak için her şeyi bir araya getirir.

Güvenlik duvarları, ethernet anahtarlar, yönlendiriciler, sunucular, veri depolama üniteleri, yedekleme sistemleri, ortam izleme sistemleri, kesintisiz güç kaynakları, uygulamalar, sanallaştırma platformları, DC, DHCP, DNS, SQL vb servisler, daha ismini sayamadığımız birçok cihazın sağlık, performans, trafik ve hataları anlık izlenirken olağanüstü durumlar loglanır, uyarı olarak ilgililere gönderilir.

Problemlerinizi ortaya çıkarın!

Sistemlerinizde neler olup bittiğini, hangi kaynaklara dikkat edilmesi gerektiğini, yavaşlama veya kesintiye neyin neden olduğunu belirleyip bunlara yanıt verebilmek çok değerlidir. Günlük verilerini ve ölçümlerini sorunsuz bir şekilde toplamak, birleştirmek ve analiz etmek için BizimGÖZ’ü kullanabilir, sorunları hızlı bir şekilde çözmek için esnek ve kapsamlı uygulama ve ağ izleme stratejileri oluşturabilirsiniz.

Binlerce log içerisinden kritik olanları bulun!

Kullanıcılarınız sorunları sizden önce yakalamamalıdır. Log ve uyarılar, kuruluşunuz genelinde meydana gelen olayların yegane delilidir. BizimGÖZ, sizi karmaşaya sokmadan kritik olayları gelişmiş uyarı yetenekleri size bildirir. Potansiyel şüphelileri analiz edebilir, sorunların kaynağını belirleyebilir ve müşterileriniz etkilenmeden önce bunları hızla düzeltebilirsiniz.

İzleme yükünü bize bırakın, siz işinize odaklanın!

Uzman NOC ekiplerimiz BizimGÖZ yazılımı ile tüm BT ekipmanlarınızı 7/24 esasına göre izler, kritik uyarıları anında bildirir, isterseniz sizin yerinize aksiyon alır.