Gelişmiş E-Posta Güvenliği (PaaS)

Gelişmiş E-Posta Güvenliği (PaaS)
Bizim Bulut

Gelişmiş E-Posta Güvenliği (PaaS)

E-posta Spam Yönetimi güvenliği, e-posta tehditleri riskine karşı koruma sağlayarak e-posta iletişimlerinin kullanılabilirliğini, bütünlüğünü ve özgünlüğünü sağlama sürecidir.

E-posta, milyarlarca bağlı kişinin ve kuruluşun mesaj göndermek için birbirleriyle iletişim kurmasını sağlar. E-posta, internetin nasıl kullanıldığının temelinde yer alır ve uzun süredir saldırıların hedefi olmuştur.

E-postalardaki kötü niyetli bağlantıları etkisiz hale getirerek kimlik avına, iş epostasının ele geçirilmesine ve sıfır gün saldırılarına karşı korumayı iyileştirir. Bizim Bulut E-mail Security hizmeti ile kötü amaçlı web sitelerine giden bağlantıları belirlemek için tüm URL’leri inceler. Ayrıca, tüm URL’leri yeniden yazar ve teslimatta güvenli görünen ancak daha sonra kötü amaçlı yazılımlarla silahlandırılan web sitelerine bağlantılara karşı koruma sağlamak için tıklama zamanı analizi sağlar.

Size sunulan yönetim panelleri üzerinden işletmenizin e-postalarını dilediğiniz gibi yönetin. Active Sync özelliği ile ister mobil ister masaüstü e-posta uygulamasından tüm gönderilen ve gelen e-postalarınıza erişirsiniz. E-postanızdan kişiler, adres defteri, takvim, görevler gibi özellikleri de yönetirsiniz.

E-postanın ilk günlerinden beri, e-posta tehdidi sıkıntısı olmaksızın farklı şekillerde kötüye kullanıldı. E-postanın kötüye kullanılması şunları içerir:
» Kimlik avı girişimleri,
» Yanıltma,
» Spam kimlik avı,
» Kötü amaçlı yazılım teslimi,
» İş e-posta güvenliği (BEC,)
» Hizmet reddi (DoS) saldırıları.

E-posta güvenliği, e-posta iletişim sistemlerinin saldırılarını ve kötüye kullanımını önlemeye yardımcı olmayı amaçlar. E-posta güvenliği alanında, teknoloji standartları kuruluşlarının e-posta risklerini sınırlamaya yardımcı olmak için uygulama için önerdiği ve önerdiği çeşitli e-posta güvenlik protokolleri vardır. Protokoller, e-postanın güvenli geçişini sağlamaya yardımcı olmak için e-posta istemcileri ve Microsoft Exchange ve Microsoft 365 gibi e-posta sunucuları tarafından uygulanabilir. Yalnızca protokollerin ötesine geçen güvenli e-posta ağ geçitleri, kuruluşların ve bireylerin e-postaları çeşitli tehditlerden korumasına yardımcı olabilir.

Neden Bizim Bulut E-mail Security hizmeti almalıyım?
» Antivirüs tarama motoru,
» Çok katmanlı anti-spam analizi ile %99 üzeri spam tespiti,
» İçerik Filtreleme,
» Gelen ve giden e-postaların taranması,
» Giden e-postalara yasal uyarı mesajının eklenmesi,
» E-mail karantina raporları kullanarak son kullanıcıya Spam yönetimi,
» Web tabanlı yönetim arayüzü,
» IDAP, dinamik veya aktarılabilir dosya listesinden alıcı doğrulama,