Sunucu Altyapısı

Tüm sunucu altyapısı Hewlett Packard Enterprise Mühendisleri tarafından onaylanan sunucu donanımlarından seçilmiştir.

Hizmetlerimizi HPE marka rack tipi sunucularda cluster mimari süreklilik senaryosunda hizmet verilmektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Storage Altyapısı

Bizim Bulut storage altyapısı, günümüz yeni nesil teknoloji mimarisine ait okuma/yazma hızı yüksek, donanımları, modülleri, yüksek kapasite önbellek ve uçtan uca NVMe disk havuzlarından oluşan NVMe mimariden oluşmaktadır. Ayrıca kendi içinde fiziksel yedekli 120+ adet disk kapasitesi barındıran HPE 3PAR ürün ailesi üzerinden hizmet sağlamaktadır. Bunun yanında toplamda 200+ adet disk kapasitesi ile organize edilmiş olan storage katmanı ile de yedeklilik sağlanmış bulunmaktadır. Tüm storage katmanları RAID disk organizasyonu ve SSD diskler üzerinden cache yapılandırılması ile Fiberchannel erişim arayüzleri üzerinden %100 devamlılık ve veri güvenliği sağlanmaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Network Altyapısı

Tüm sunucu hizmetlerimizi kendimize ait kabin üzerinden sunmaktayız. Güvenli ve hızlı internet bağlantımız sayesinde servisleriniz, yurt içinden ve yurt dışından mümkün olabilecek en hızlı şekilde çalışır.

Network altyapımızda yine yüksek güvenilirlik ve erişilebilirlik sağlayan Aruba markalı ağ ekipmanlarını kullanmaktayız.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Yazılım Altyapısı

VMware Hypervizor kurulu olan sunucularımız da ESXi ve vCloud Director hizmeti ile birlikte yüksek performans ve stabilite sağlanmakta olup ve sizin tercih etmiş olduğunuz işletim sistemleri ile birlikte uyumlu çalışmaktadır.

Ayrıca tüm donanım ve yazılım ekipmanlarımız birbirleriyle uyumlu çalışmakta olup sertifikalı iş ortaklıdır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Kullanmış Olduğumuz Donanım & Yazılım Markaları