Bulut Sunucu Yedekleme

Belirlediğiniz IP adreslerine izin tanımlayın, diskinizi tüm sunucularınızla kullanın. VMware ve XenServer yedeklerinizi alın veya diski kişisel bilgisayarınıza bağlayın.

 

 

 

İşletmeniz aslında verilerinizden oluşur

Bu nedenle verileriniz güvenli bir şekilde, koruma altında ve her zaman ulaşılabilir olmalıdır.Geleneksel yedekleme servislerine göre çok daha hızlı işlem yapan Asır Bulut Veri Yedekleme daha az kaynak ve daha az uğraş gerektirir, daha verimlidir.

10 GB Kullanıma Hazır Alan

Vakit kaybetmeden çalışmanız için ilk kurulumda 10 GB yedekleme alanı tanımlanmış olarak kurulur. Dosyalarınızı yedeklemeye başlamak için şimdi bir Asır Bulut bulut hesabı oluşturun.

Tüm Sunucularla Kullanım

Bulut Sunucu, VPS/VDS ve tümü için... Sunucunuz nerede olursa olsun, DriveEngine ile diskleriniz hep yakında. Linux ve Windows sunucularınıza disk olarak bağlayabilir, VMware ve XenServer yedeklerinizi alabilirsiniz.

Kişisel Bilgisayarınıza Bağlantı

Windows, Linux veya Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarınıza normal bir disk gibi bağlayabilir, dosyalarınızı sürükleyip bırakarak yedekleyebilirsiniz.

Güvenli ve Hızlı

IP izinleri ile çalışan DriveEngine yüksek güvenliklidir. Belirlediğiniz adresler dışındaki adreslerden gelen istekleri kabul etmez. İzinli IP'lere ise yüksek hızlı hizmet

Şimdi: NFS. Yakında: iSCSI, FTP, Samba...

NFS (Network File System) desteği aktif olan DriveEngine, ek olarak iSCSI, FTP, Samba yedekleme seçenekleri ile tek noktadan ortak çözüm sunmak için hazırlanıyor.

Ekstra 10 GB Disk: 0.75$/ay

Daha fazla alana ihtiyacınız olduğunda "Disk Ekle" düğmesi ile anında yeni bir disk ekleyebilir, yedekleme alanınızı genişletebilirsiniz